+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

14 lat LuxJet w Polsce - samoloty dla biznesu i klienta prywatnego

Rozpoczynając naszą przygodę z szerokorozumianymi usługami lotniczymi nie przypuszczaliśmy, że czternastolecie marki LuxJet w Polsce przypadnie na okres tak trudny dla branży. Cieszymy się jednak, że mimo trudności wynikających z obecnej sytuacji wciąż możemy oferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie lotów pasażerskich, lotów medycznych i lotów cargo.

Do początku działalności LuxJet w Polsce budujemy rozpoznawalną i godną zaufania markę brokera specjalizującego się w wynajmie prywatnych samolotów. Jednocześnie dzięki stałym umowom z liniami lotniczymi zapewniamy naszym Klientom korzystne ceny na wynajęcie samolotu o dowolnym standardzie. Nasza oferta obejmuje zarówno luksusowe jednostki typu private jet, jak również budżetowe rozwiązania typu air taxi.

Loty samolotów dla biznesu i klienta prywatnego

W ubiegłych latach skupialiśmy się przede wszystkim na rozpoznawalności w branży lotów biznesowych. Dzisiaj, kiedy wynajęcie samolotu za pośrednictwem LuxJet to dla wielu podróżujących przedsiębiorców już standard, chcemy się skupić na kliencie prywatnym. Mamy świadomość, że wynajęcie samolotu na wakacje pozostaje poza zasięgiem większości pasażerów standardowo wybierających loty czarterowe. Zależy nam na tym, żeby to zmienić. Zwłaszcza teraz, kiedy komercyjne loty samolotów są tak często odwoływane lub zawieszane ze względów bezpieczeństwa, a podróżowanie w dużych skupiskach ludzkich może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Aby przybliżyć klientom prywatnym usługi, takie jak wynajęcie samolotu skupimy się przede wszystkim na promocji rozwiązań air taxi, a więc tanich lotów prywatnych realizowanych przy pomocy niewielkich maszyn jak Cessna Citation Jet 2 oraz Cessna Citation Jet 3. Ufamy, że usługi air taxi realizowane na rzecz klienta prywatnego będą stanowiły wartościowe dopełnienie naszej oferty i przyczynią się do dalszego rozwoju marki, która od 14 lat wyznacza nowe standardy dla usług lotniczych w Polsce.

14 lat LuxJet w Polsce


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.