+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Czarter prywatnego samolotu na Euro 2020

Szesnasty turniej o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn był zaplanowany na rok 2020. Jednak w związku z pandemią COVID-19, 17 marca 2020 roku UEFA podjęła decyzję o przeniesieniu turnieju na rok 2021. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, żeby Euro 2020 (2021) w tym roku miało się nie odbyć. Co to oznacza dla fanów piłki nożnej z całej Europy? Przede wszystkim spore wyzwanie związane z organizacją bezpiecznego transportu.

W sytuacji, w której linie lotnicze ograniczają loty samolotów, a komercyjne loty czarterowe są odwoływane lub zawieszane wynajęcie prywatnego samolotu zdaje się być jedyną rozsądną alternatywą. Oczywiście, sytuacja na lotniskach w całej Europie może jeszcze ulec zmianie. Być może loty samolotów na Euro 2020 (2021) będą obsługiwane zgodnie z planem, albo wręcz przeciwnie... Dlatego zamiast czekać do ostatniej chwili i stresować się tym, czy nasz samolot wystartuje, warto pomyśleć o pewnym, a co najważniejsze bezpiecznym wyjściu z sytuacji, jakim jest wynajem samolotu.

Wynajem samolotu: niezawodny i bezpieczny transport na Euro 2020 (2021)

Czarter prywatnego samolotu to usługa, dzięki której komfortowo i bezpiecznie możesz dotrzeć na wybrany mecz UEFA Euro 2020. Nasze maszyny polecą do Rzymu, Baku, Kopenhagi, Petersburga, Bukaresztu, Amsterdamu oraz pozostałych lokalizacji Euro 2020 – co ważne, gdyby z różnych względów lokalizacje lub daty rozgrywania poszczególnych spotkań uległy zmianie, Ty nie będziesz miał żadnego problemu ze zmianą terminu czy kierunku lotu.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy szeroką i zróżnicowaną flotę samolotów luksusowych oraz maszyn typu air taxi. Dzięki temu z łatwością dopasujemy ofertę czarteru prywatnego samolotu na Euro 2020 do indywidualnych oczekiwań i potrzeb każdego fana piłki nożnej. Zapewniamy komfortowe warunki lotu, przyjemną atmosferę na pokładzie samolotu oraz bezpieczeństwo. Liczbę pasażerów każdorazowo ustalamy z osobą czarterującą samolot, dzięki czemu macie Państwo pewność podróżowania wyłącznie w wybranym przez siebie gronie osób.

Czarter prywatnego samolotu na Euro 2020


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.