+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Cztery powody, dla których wynajęcie samolotu jest bardziej bezpieczne niż loty komercyjne

Rozważając korzyści z wynajmu prywatnego samolotu zwracamy uwagę przede wszystkim na wygodę, dogodność połączenia oraz prywatny charakter usługi. Tymczasem jest jeszcze jeden istotny aspekt usług typu private jet oraz air taxi – bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo lotu jest czymś, co większość z nas bierze za pewnik. Decyduje o tym przede wszystkim niski wskaźnik awaryjności samolotów znanych linii lotniczych, a co za tym idzie ich niska wypadkowość. Tymczasem, bezpieczeństwo w samolocie – zwłaszcza w obecnych czasach – powinno być rozumiane znacznie szerzej.

W kategoriach, takich jak:

  1. Dostępność usługi wyłącznie dla zweryfikowanych pasażerów – wybierając loty czarterowe i komercyjne o współpasażerach podróży nie wiemy praktycznie nic, same linie lotnicze wiedzą na ich temat niewiele. Wynajęcie samolotu wymaga od klientów podania dodatkowych informacji, dzięki temu broker doskonale wie kto i dokąd leci, w jakim celu. Te informacje, w połączeniu z faktem, iż najczęściej podróżujemy w grupie przyjaciół lub współpracowników przekładają się na wysoki poziom bezpieczeństwa na pokładzie.
  2. Znajomość załogi – piloci komercyjnych lotów pozostają dla nas anonimowi, nie możemy sprawdzić ich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Wybierając usługi private jest czy air taxi każdorazowo mamy do czynienia z załogami, które możemy poznać bliżej. Nasz broker posiada wszystkie niezbędne informacje, a z załogą będziemy mieli bezpośredni kontakt wsiadając na pokład samolotu.
  3. Wypadkowość prywatnych samolotów – często słyszy się o wypadkach i katastrofach lotniczych z udziałem prywatnych samolotów. Dotyczy to przede wszystkim samolotów pilotowanych przez niedoświadczone osoby. W praktyce usługi wynajmu prywatnego samolotu są realizowane przez kompetentnych i doświadczonych pilotów, co przekłada się na wysokie bezpieczeństwo lotu.
  4. Rzetelność dostawcy usług – doświadczeni brokerzy usług lotniczych zawsze weryfikują swoich współpracowników. Dzięki temu jako pasażer masz pewność nie tylko kwalifikacji załogi, ale również stanu  technicznego maszyny oraz jakości oferowanych usług.

To wszystko razem sprawia, że loty prywatnych samolotów są bezpieczne w każdym aspekcie świadczenia usługi transportowej.

Cztery powody, dla których wynajęcie samolotu jest bardziej bezpieczne niż loty komercyjne


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.