Bombardier Challenger 300

Luksusowa taksówka powietrzna dla 9 pasażerów

Wyśrubowane osiągi, komfortowe wnętrze oraz szeroki wachlarz udogodnień dla pasażerów sprawiają, że Bombardier Challenger 300 szybko stał się jednym z najczęściej i najchętniej wybieranych air taxi na rynku usług jet charter w Europie. Odrzutowiec słynie z rekordowej prędkości wznoszenia oraz szerokiego przekroju kadłuba, co zapewnia pasażerom maksimum komfortu i wygody w trakcie lotu.

Challenger 300 to taksówka powietrzna wprowadzona na rynek z myślą o kliencie biznesowym. Idealnie sprawdza się podczas podróży służbowych, dając pasażerom możliwość odpoczynku i regeneracji między kolejnymi spotkaniami. Na pokładzie do dyspozycji pasażerów znajduje się m.in. rozkładana kanapa oraz profesjonalny sprzęt audio-viedo.

Oferta LuxJet obejmuje czartery i wynajem różnych typów samolotów. Obsługujemy taksówki powietrzne dla celów biznesowych i rekreacyjnych. Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania z bogatej oferty air taxi.

AirTaxi
czarter / wynajem
taksówka powietrzna

Wybrane samoloty i śmigłowce czarterowane przez LuxJet:


+48 668 377 000


Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.