+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Bombardier Global Express

Najbardziej ekskluzywna taksówka powietrzna na świecie

Wprowadzając na rynek jednego z najbardziej luksusowych odrzutowców na świecie Global Express wytyczyło nowe standardy świadczenia usług typu jet charter. Ten niezwykle wygodny, a zarazem praktyczny odrzutowiec spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających i wyrafinowanych klientów.

Wnętrze Air Taxi Bombardier zostało urządzone w sposób umożliwiający wypoczynek i relaks podczas lotu, jak również wygodną i efektywną pracę podczas podróży. Ale wykończone z troską o najdrobniejsze detale wnętrze to nie największa zaleta Bombardiera. Odrzutowiec jest znacznie szybszy od Boeinga 767 i może wznieść się na maksymalną wysokość aż 13 500 m, dzięki czemu z łatwością omija wszelkie zjawiska pogodowe gwarantując spokojny i bezpieczny lot. Taksówka powietrzna Bombardier to także możliwość pokonania jeszcze większego dystansu bez konieczności międzylądowania, co znacząco skraca podróż pozwalając na dużą oszczędność czasu i pieniędzy.

Luksus, komfort i bezpieczeństwo podróży sprawia, że Bombardier Global Express jest jednym z najczęściej i najchętniej wynajmowanych samolotów. To taksówka powietrzna, która idealnie sprawdzi się podczas długich podróży biznesowych oraz krótkich lotów rekreacyjnych.

LuxJet obsługuje również czartery i wynajem innych samolotów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

AirTaxi
czarter / wynajem
taksówka powietrzna


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.