+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Ile zarabia pilot prywatnego samolotu?

Nasze wyobrażenia na temat pilotów obsługujących loty czarterowe prywatnymi samolotami to w dużej mierze stereotypy… Bookując lot przed oczami mamy obraz czarującego, dobrze opłacanego kapitana statku powietrznego, który wraz załogą będzie na nas czekał przed wejściem do samolotu. Czy tak właśnie będzie wyglądała  nasza podróż?

Praktyka lotów czarterowych oraz obsługi samolotów do wynajęcia daleka jest od naszych wyobrażeń, które – czy tego chcemy czy nie – zostały ukształtowane przede wszystkim przez media i przemysł filmowy. Nie oznacza to oczywiście, że nasz pilot będzie gburem czy opryskliwym samochwałą – tacy szybko kończą karierę w obsłudze private jets – nie musimy się również obawiać nieprzyjemnie pachnących typów, których przepocone koszule nie opuszczają kokpitu latając z jednej destynacji do drugiej. Nie mniej jednak warto się przygotować na spotkanie z człowiekiem z krwi i kości. Być może nie tak przystojnym jak na reklamach prywatnych linii lotniczych, ale wykwalifikowanym i doświadczonym, którego podstawowym zadaniem jest zapewnienie ma bezpiecznego transportu lotniczego z punktu A do punktu B.

Wróćmy jednak do przedmiotowego pytania tego artykułu – Ile zarabia pilot samolotu?

Odpowiedź nie będzie ani prosta, ani oczywista. Wszystko zależy od kariery jaką obierze pilot, a w przypadku pilotowania samolotów prywatnych umów zawartych pomiędzy właścicielem i operatorem maszyny a pilotem. Wynagrodzenie pilota jest również uzależnione od jego doświadczenia – im bardziej doświadczony pilot, tym wyższe są jego zarobki. To istotna informacja, zwłaszcza z perspektywy klienta, który powinien wiedzieć za co płaci.

Jeśli wynajem samolotu w raz załogą jest podejrzanie tani może się okazać, że za sterami zasiada osoba o niewielkim doświadczeniu. Przy czym koszt lotu nie zawsze jest wyznacznikiem kwalifikacji i kompetencji pilota – jak już wspomnieliśmy jego wynagrodzenie jest uzależnione od szeregu czynników, pośród których istotną rolę odgrywa umowa między pilotem a jego pracodawcą.

 

Ile zarabia pilot prywatnego samolotu?


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.