+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Na co możesz liczyć jako pasażer private business jet?

Jednym z czynników decydujących o tym, że coraz większa liczba polskich przedsiębiorców decyduje się na wynajęcie samolotu jest oszczędność czasu. W przypadku usług private jet oszczędność czasu każdorazowo idzie w parze z wygodą oraz możliwością korzystania z dodatkowych udogodnień, zarówno w wynajętym samolocie, jak i na lotnisku.

Na co możemy liczyć korzystając z usług biznesowych private jet?

Udogodnienia na lotnisku

Loty samolotów prywatnych są obsługiwane przez innych przewoźników niż loty czarterowe. Prywatni operatorzy bardzo często dysponują swoją przestrzenią na lotniskach, dzięki czemu klienci biznesowi mogą korzystać z zupełnie innych udogodnień niż pasażerowie lotów komercyjnych. Wszystko zależy oczywiście od tego, z usług którego brokera skorzystamy oraz z możliwości oferowanych przez dany port lotniczy. W Polsce nie wszystkie porty lotnicze posiadają przestrzeń, którą mogłyby oddać do wyłącznego użytku klienta biznesowego. Tak czy inaczej, podróżując private jet możemy liczyć na dodatkową wygodę na lotnisku.

Stała łączność

Jako pasażer prywatnego samolotu nie musisz martwić się o dostęp do Wi-Fi. Praktycznie nieograniczonym dostępem do sieci Internet możesz się cieszyć przez cały lot, co znacząco sprzyja efektywnemu wykorzystywaniu czasu w podróży.
Jeśli zależy Ci na dostępnie do Internetu w trakcie lotu, koniecznie poinformuj o tym swojego brokera na etapie rezerwacji samolotu. Dzięki temu broker będzie mógł Ci polecić wynajęcie samolotu, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby biznesowe.

Dogodne warunki do pracy i relaksu

Przedsiębiorcy spędzający dużo czasu w powietrzu często wykorzystują pobyt w samolocie na pracę lub odpoczynek. Private jet oferuje nam przestrzeń oraz udogodnienia, dzięki którym możemy pracować na pokładzie samolotu z taką samą lub większą efektywnością niż pracowalibyśmy we własnym biurze. A po długim i męczącym spotkaniu biznesowym możemy odpocząć w komfortowych warunkach, ciesząc się ciszą i spokojem.

private business jet


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.