Bombardier Global 5000

Luxuslufttaxi für die Langstrecke

Luxuslufttaxi ist vor allem für Geschäftskunden gedacht, die in kurzer Zeit weit entfernte Strecken fliegen müssen und zugleich freie Arbeitsmöglichkeiten, wie Internetzugang, Fax, Drucker, Satellitenverbindung und Audio - Videoanlage, haben möchten. 

Der Innenraum des Flugzeugs Global 500 wurde so gestaltet, dass er abhängig von den Bedürfnissen der Fluggäste folgende Vorteile bietet:

  • ein schnelles und zuverlässiges Lufttaxi für 14 Fluggäste
  • komfortables Schlafzimmer für 9 Personen
  • Empfangsraum (auch für Geschäftstreffen geeignet)
  • Büro, das Arbeiten auch während des Fluges ermöglicht

Ein zusätzlicher Vorteil sind seine Leistungen, dank deren der Global 5000 alle weiteren Flugzeuge seiner Klasse übertrifft. Er erreicht z. B. eine höhere Geschwindigkeit als die Boeing 767.

Das LuxJet Angebot umfasst Charter und Flugzeugverleih. Wir laden Sie herzlich zu unserem Angebot ein.

AirTaxi
Samoloty odrzutowe lekkie
taksówka powietrzna

+48 668 377 000


Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.