Bombardier Global Express

Das am meisten exklusive Lufttaxi weltweit

Global Express hat mit der Einführung, von den am meisten exklusiven Jet neue Wege und Standards auf dem Jetchartermarkt eröffnet. Dieser sehr bequeme und zugleich auch praktische Jet erfüllt sogar die höchsten Erwartungen und Bedürfnisse der anspruchsvollsten Kunden.

Der Innenraum des Bombardiers wurde so gestaltet und ausgestattet, dass Sie sich während der Reise sowohl erholen als auch effektiv arbeiten können.  Aber nicht nur sein Innenraum ist sein größter Vorteil. Der Jet ist viel schneller als eine Boeing 767 und kann auf einer maximalen Dienstgipfelhöhe von 13500 Metern fliegen, so dass er so alle unbequemen Wetterescheinungen   vermeiden kann und Ihnen einen sicheren und ruhigen Flug garantiert. Der Bombardier Global Express gibt Ihnen auch die Möglichkeit eine längere Strecke ohne

Zwischenlandung zurückzulegen, so dass Sie bei Ihrer Reise viel Zeit und Geld sparen.
Luxus, Komfort und Sicherheit sorgen dafür, dass die Bombardier Global Express zu den beliebtesten Luxusjets weltweit zählt. Es ist ein Flugzeug das sowohl während langen Geschäftsreisen als auch kurzen Erholungsflügen gerne gechartert und sehr von den Fluggästen geschätzt wird.  

Das LuxJet Angebot umfasst Charter und Flugzeugverleih. Wir laden Sie herzlich zu unserem Angebot ein.

AirTaxi
czarter / wynajem
taksówka powietrzna

+48 668 377 000


Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.