+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

+48 668 377 000

[email protected]

Prywatny odrzutowiec do Twojej dyspozycji

Prywatny odrzutowiec do Twojej dyspozycji: Jakie są zalety korzystania z usług private jet charter?

Loty czarterowe kojarzą się nam z luksusem i najwyższą jakością obsługi. Jakie są rzeczywiste korzyści z wynajmu prywatnego odrzutowca? Czym jest luksus w powietrzu?

W odróżnieniu od lotów komercyjnych loty czarterowe dają nam możliwość wyboru godziny lotu, lotniska, a nawet załogi samolotu. Ale to nie wszystkie korzyści, jakie płyną z wynajmu prywatnego odrzutowca.

Jakie są pozostałe korzyści z wynajmu prywatnego odrzutowca?

Poniżej skupimy się na 5 podstawowych korzyściach, jakie oferuje private jet. To przede wszystkim:

  • swoboda wyboru – loty czarterowe dają nam pełną swobodę przemieszczania się w przestrzeni powietrznej z wybranego punktu do wybranej destynacji, co najważniejsze w najdogodniejszym dla nas terminie; pod tym względem nie musimy się podporządkowywać rozkładom lotów samolotów pasażerskich;
  • oszczędność czasu – wydawać by się mogło, że lot komercyjny to rozwiązanie, które pozwala nam odbyć podróż najszybciej ze wszystkich dostępnych środków transportu, w praktyce jeszcze więcej czasu oszczędzamy dzięki lotom czarterowym - nie tracimy czasu na lotnisku, nie dotyczą nas opóźnienia, nie musimy odprawiać się z wielogodzinnym wyprzedzeniem,
  • luksus większy niż w pierwszej klasie – podróżowanie w formule private jet oferuje komfort nieporównywalnie wyższy niż usługi pierwszej klasy dostępne w ramach lotów komercyjnych, świadczy o tym już sam fakt, iż sami decydujemy o tym, z kim wsiądziemy na pokład samolotu,
  • odpowiednie warunki do spania – pasażerowie, którzy często podróżują służbowo, w związku z czym równie często są zmuszeni do spania w samolocie szybko przekonają się, że warunki do odpoczynku w ramach lotów czarterowych są wręcz nieporównywalnie lepsze do tego, co może nam zaoferować lot komercyjny,
  • ograniczenia dotyczące bagażu – komercyjne linie lotnicze zwracają szczególną uwagę na to, aby pasażerowie mieścili się w wyśrubowanych limitach bagażu na osobę, w przypadku lotów czarterowych nie ma praktycznie mowy o limitach, ponieważ są one na tyle hojne, iż trudno je określać mianem „limitów”.

 

Prywatny odrzutowiec do Twojej dyspozycji


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.