+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

+48 668 377 000

[email protected]

Prywatny odrzutowiec: Po jakie samoloty dalekiego zasięgu sięgamy najczęściej?

Trwająca od 2020 roku sytuacja epidemiologiczna przyczyniła się do wyraźnego wzrostu zainteresowania usługami jet charter, w tym także wynajmem samolotów dalekiego zasięgu. Loty czarterowe dalekiego zasięgu wiążą się z mniejszą liczbą transferów i o wiele mniejszą liczbą pasażerów na pokładzie odrzutowca. To czyni je wyjątkowo atrakcyjnymi dla klientów poszukujących bezpiecznego i komfortowego środka transportu dla siebie i swoich współpracowników.

Poniżej prezentujemy prywatne odrzutowce dalekiego zasięgu, które cieszą się największym uznaniem wśród pasażerów na całym świecie.

Private Jet: Najchętniej wybierane duże odrzutowce

Duże odrzutowce to maszyny o średnim zasięgu około 6 437 kilometrów, rozwijające prędkość maksymalną średnio na poziomie ok. 853 km/h. Samoloty tego typu oferują luksusowe kabiny oraz liczne udogodnienia, za sprawą których podróż jest jeszcze bardziej komfortowa. Jednym z atutów przemawiających za wyborem dużych odrzutowców w jet charter jest pojemna przestrzeń bagażowa, dzięki której nie musimy się ograniczać pod względem bagażu. Ich dodatkową zaletą jest rozmiar, który jest wciąż na tyle mały, że z powodzeniem możemy korzystać także z mniejszych lotnisk niedostępnych dla lotów komercyjnych.

Do najchętniej wybieranych przez pasażerów zaliczamy:

  • Gulfstream GIV-SP,
  • Bombardier Challenger 605.
Luxjet


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.