+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Prywatnym samolotem na wakacje 2021

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Jak w tym czasie będą wyglądały loty czarterowe? Jaką mamy gwarancję, że nasz samolot wystartuje? Na tę chwilę nic nie wróży szybkiego końca pandemii, czy chociażby poluzowania restrykcji sanitarnych. W związku z tym, loty samolotów w sezonie letnim stoją pod znakiem zapytania. Dokąd będziemy mogli polecieć, a dokąd nie? Tego nie wiedzą same linie lotnicze, które nieustannie dopasowują swoją ofertę na loty komercyjne i czarterowe do zmieniających się wytycznych w poszczególnych krajach.

Świadomi tego jak frustrująca jest obecna sytuacja, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na alternatywę – rozwiązanie, które dotychczas wydawało się poza zasięgiem turysty indywidualnego. Tą alternatywa jest wynajem samolotu. Czarter prywatnego samolotu daje nam możliwość podróżowania niezależnie do sytuacji, jednocześnie oferując swobodę i bezpieczeństwo na każdym etapie podróży. Podczas gdy, klienci biznesowi najczęściej korzystają z wynajmu luksusowych maszyn typu private jet, na wakacje 2021 możemy polecieć bardziej budżetową opcją korzystając z oferty air taxi.

Dokąd polecieć na wakacje 2021?

Jako profesjonalny broker usług wynajmu samolotów i helikopterów oferujmy szeroki wybór maszyn umożliwiających bezpieczną podróż i lądowanie w dowolnym zakątku świata. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki czemu oferujemy naprawdę korzystne ceny na wynajem samolotu. Współpracujemy również z lotniskami i portami lotniczymi, co pozwala nam na obsługę popularnych i mniej typowych destynacji.

Klientów zainteresowanych wylotem na wakacje 2021 prywatnym samolotem zachęcamy do kontaktu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego rodzaj maszyny dopasowujemy do Państwa potrzeb, a także założonego budżetu. Latamy bezpiecznie – tak pod względem kompetencji i doświadczenia pilotów dzierżących stery, jak i przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Na pokładach naszych samolotów znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne środki ochrony osobistej oraz preparaty do dezynfekcji.

Prywatnym samolotem na wakacje 2021


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.