+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Zmiany na rynku lotniczym

Rynek lotniczy zmienia się cały czas. Motorem napędzającym te zmiany są przede wszystkim potrzeby i oczekiwania podróżnych, których zróżnicowanie doprowadziło do wyodrębnienia się szeregu nowych usług i specjalizacji. Bardzo istotną rolę odgrywa tu rynek podróży biznesowych, na którym liczy się elastyczność, krótki czas reakcji, a coraz częściej także komfort podróży. Wydaje się, że zmiany te były nieuchronne, a obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie tylko je przyspieszyła. O jakich zmianach mowa?

Trend zaobserwowany już jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych wchodzi do Polski. To trend w ramach, którego lotnictwo prywatne wypycha linie lotnicze z rynku podróży biznesowych, a klienci biznesowy coraz częściej wybierają wynajem samolotu – niezależnie od tego, czy jest to luksusowy private jet czy budżetowa air taxi – niż korzystanie z oferty linii lotniczych. W USA doprowadziło to do sytuacji, w której linie lotnicze zmieniają kierunki lotów do miejsc bardziej rekreacyjnych. Równolegle podróże biznesowe i transporty medyczne realizowane są przez przedstawicieli lotnictwa prywatnego. Ten sam kierunek zmian obiera lotnictwo w Polsce. Podczas gdy linie lotnicze oferują loty czarterowe dla klientów biur podróży oraz loty samolotów do popularnych destynacji, brokerzy prywatnych usług lotniczych obsługują coraz większy odsetek rynku podróży biznesowych, transportu medycznego, transportu cargo i lotów prywatnych.

Bezpieczny transport lotniczy

Wraz z przedłużającym się stanem epidemii lotnictwo prywatne zagarnia coraz większą część rynku usług komercyjnych oferując komfortowy, a co najważniejsze bezpieczny transport lotniczy dla osób prywatnych. W trosce zdrowie nasze i naszych bliskich coraz częściej rozważamy możliwość lotu na wakacje prywatnym samolotem, dzięki czemu będziemy mogli ograniczyć do minimum czas spędzony na lotnisku oraz kontakt z pozostałymi podróżnymi. Oznacza to, że te same czynniki, które doprowadziły do popularyzacji prywatnych lotów biznesowych w najbliższym czasie mogą wywrzeć ogromny wpływ na kształt lotnictwa komercyjnego.

Zmiany na rynku lotniczym


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.