+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Dodaj swojej firmie skrzydeł

Dodaj swojej firmie skrzydeł, czyli klika słów o tym jak wynajem prywatnego samolotu podnosi Twoją produktywność

Jeśli specyfika prowadzonego przez Ciebie biznesu wymaga częstego korzystania z usług linii lotniczych z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak czasochłonne, kosztowne, niedogodne, a nierzadko również stresujące jest korzystanie z lotów komercyjnych. A czy jesteś świadomy tego, że wynajem samolotu może rozwiązać wszystkie te problemy?

Jak usługi typu business jet lub air taxi mogą pomóc Tobie i Twojej firmie? Dlaczego wynajęcie samolotu do celów biznesowych się opłaca? Gdzie szukać firm oferujących prywatne loty samolotów w kraju i za granicę?

Business Jets: Profesjonalne usługi lotnicze dla Klienta Biznesowego

Przedsiębiorcy z USA oraz krajów Europy Zachodniej już dawno zrezygnowali z lotów komercyjnych na rzecz wynajmu samolotów prywatnych. Dzięki współpracy z brokerami specjalizującymi się w organizacji prywatnych lotów oszczędzają czas i pieniądze. Jak to możliwe?

Jako klienci komercyjnych linii lotniczych musimy być na lotnisku na długo przed planowanym startem samolotu – większość linii lotniczych wymaga od pasażerów odprawienia się już na ok. 2 godziny przed wylotem. Wybierając prywatne loty samolotów po pierwsze nie musimy marnować czasu w kolejce do odprawy, a w razie spóźnienia nie musimy się martwić, ze nasz samolot odleci bez nas.

Prywatny lot biznesowy pozwala nam również uniknąć wielu niedogodności wynikających m.in. ze stłoczenia pasażerów w kabinie oraz braku możliwości zregenerowania się podczas lotu. Stwarzając przedsiębiorcom odpowiednie warunki do odpoczynku i relaksu w trakcie podróży business jets nie tylko podnoszą naszą produktywność, ale również wpływają na nasz wizerunek. Miejsce zmęczonej podróżą osoby zajmuje człowiek wypoczęty i pełen energii do działania. To na taką osobę czekają nasi kontrahenci i potencjalni partnerzy w biznesie.

Na co jeszcze możemy liczyć jako pasażerowie business jets? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w kolejnym artykule. Zapraszamy do lektury i korzystania z usług brokerów wynajmujących prywatne samoloty.

Dodaj swojej firmie skrzydeł


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.