+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

+48 668 377 000

[email protected]

Ile samolotów może mieć w ofercie jeden broker lotniczy?

Osoby, które po raz pierwszy planują skorzystać z usług brokera lotniczego często zastanawiają się ile samolotów może mieć w ofercie jeden pośrednik. Odpowiedź na to pytanie zależy od konkretnej firmy. Na rynku funkcjonuje wielu brokerów lotniczych. To marki współpracujące z właścicielami prywatnych odrzutowców i samolotów z terenu całego kraju, a nie rzadko i całej Europy.

Rozwinięta flota to największy atut brokera lotniczego. Dlatego firmy, którym zależy na uzyskaniu i utrzymaniu wysokiej pozycji rynkowej stale rozszerzają zakres swojej oferty udostępniając pasażerom coraz większą liczbę samolotów w ramach usług air taxi i private jet.

Rozwinięta flota jako wyznacznik dobrego brokera

Jak już wspomnieliśmy rozwinięta flota to największy atut firmy specjalizującej się w pośredniczeniu między potencjalnymi pasażerami a właścicielami prywatnych samolotów. Dlaczego? Rozwinięta i zróżnicowana flota to m.in.:

  • możliwość doboru samolotu adekwatnie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pasażera/pasażerów (pod względem rozmiaru, zasięgu, kosztów charteru),
  • możliwość obsługi połączeń z różnych lokalizacji*,
  • możliwość przygotowania samolotu do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.

*Nawiązując współpracę z pośrednikami działającymi na terenie kraju klienci często spodziewają się wyłącznie wylotów z krajowych lotnisk. W praktyce liczący się na rynku prywatnych lotów brokerzy współpracują z właścicielami maszyn z różnych krajów. Dzięki temu jako klienci zamawiający private jet lub air taxi możemy zamówić zarówno lot do wybranej destynacji z wylotem z Polski, jak i odwrotnie – lot do Polski z wylotem z wybranej destynacji na terenie Europy.

Start nawet w ciągu jednej godzin od potwierdzenia zamówienia

Jeśli zależy nam na szybkiej organizacji lotu warto zwrócić się bezpośrednio do rekomendowanego brokera lotniczego. Dzięki rozbudowanej flocie broker jest w stanie zapewnić nam wylot z praktycznie dowolnej destynacji nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.

 

czarter samolotu


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.