+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Aktualności

Jak zmienił się jet charter od 2019 roku?

Jak zmienił się jet charter od 2019 roku?

Do roku 2019 obserwowaliśmy stały wzrost zainteresowania usługami typu private jet i jet charter. W wielu kręgach prywatny odrzutowiec był najczęściej wybieraną formą transportu, tak w ramach lotów krajowych jak i zagranicznych.

Ile zarabia pilot prywatnego samolotu?

Ile zarabia pilot prywatnego samolotu?

Nasze wyobrażenia na temat pilotów obsługujących loty czarterowe prywatnymi samolotami to w dużej mierze stereotypy… Bookując lot przed oczami mamy obraz czarującego, dobrze opłacanego kapitana statku powietrznego, który wraz załogą będzie na nas czekał przed wejściem do samolotu. Czy tak właśnie będzie wyglądała  nasza podróż?

Jet Lag vs. Private Jet

Jet Lag vs. Private Jet: Jak radzić sobie ze zmęczeniem spowodowanym różnicą czasu?

Jet Lag vs. Private Jet: Jak radzić sobie ze zmęczeniem spowodowanym różnicą czasu? Jet lag to tymczasowe zaburzenie równowagi organizmu spowodowane podróżą z jednej strefy czasowej do innej. Zmęczenie spowodowane różnicą czasu może Cię dotknąć bezpośrednio po wylądowaniu w nowym kraju lub z pewnym opóźnieniem. Jak sobie z nim radzić?

Dlaczego prywatne samoloty są w większości białe?

Dlaczego prywatne samoloty są w większości białe?

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego większość prywatnych samolotów ma kolor biały? To pozornie niedorzeczne pytanie idzie w parze z całkiem ciekawą odpowiedzią, która z pewnością zainteresuje osoby planujące wynajęcie samolotu. Co ciekawe, loty samolotów komercyjnych w zdecydowanej większości są również realizowane przez maszyny w kolorze białym. Dlaczego?Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.