+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

+48 668 377 000

[email protected]

Prywatne loty w dobie konfliktu na Ukrainie

Przedsiębiorcy korzystający z pojazdów w leasingu najprawdopodobniej otrzymali od leasingodawcy informację dotyczącą ograniczeń w zakresie poruszania się po terytoriach Rosji, Ukrainy i Białorusi. Część banków podjęła decyzję o niewyrażaniu zgód na wyjazdy pojazdów na teren wyżej wymienionych krajów. A co z prywatnymi lotami?

Private jet: Odwołane loty na Ukrainę

Ze względu na zaistniałą sytuację prywatne samoloty należące do przewoźników, z którymi współpracujemy nie poruszają się po strefie powietrznej Ukrainy. Taka podróż, choć możliwa pod względem formalnym, jest zbyt ryzykowna dla pasażerów, załogi i maszyny. Dlatego też prywatni brokerzy lotniczy, w tym także marka Lux Jet, zawiesili realizację lotów na Ukrainę aż do odwołania. W przypadku osób, które chciałyby skorzystać z usług prywatnych odrzutowców w celu ewakuacji bliskich ze strefy konfliktu lub dostarczenia pomocy humanitarnej na tereny objęte wojną, polecamy połączenia lotnicze z najbliższymi bezpiecznymi lotniskami. Ze względu na dużą dynamikę i zmienność sytuacji, w celu umówienia takiego lotu prosimy o wcześniejszy kontakt. W zależności od bieżącej sytuacji będziemy w stanie wskazać najbliższe bezpieczne lotnisko i zweryfikować gotowość przewoźników do realizacji planowanego lotu.

Prywatny lot: Rosja bez obostrzeń? Białoruś?

Restrykcje nałożone na loty komercyjne do Rosji spowodowały spore zamieszanie na rynku transportu lotniczego. Od początku konfliktu, tj. od 24 lutego zgłaszają się do nas osoby, którym zależy na skomunikowaniu się z rosyjskimi portami lotniczymi w celu powrotu do domu lub ewakuacji osób, które w pewnym sensie zostały uwięzione na terenie kraju podczas podróży służbowych i/lub turystycznych.   

Jako profesjonalny broker staramy się odpowiadać na potrzeby Klientów. Jednakże, nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić prywatny lot w pożądanym kierunku. Przychylamy się do woli właścicieli samolotów, z których korzystamy na co dzień. Część z nich zdecydowało o ograniczeniu realizacji połączeń lotniskami w Rosji i na Białorusi. Możliwości organizacji przelotu są w tej sytuacji ograniczone.

Prywatne loty w dobie konfliktu na Ukrainie


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.