+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Jak zaplanować idealne wakacje z private jet?

Powszechnie uważa się, że wynajęcie prywatnego samolotu to usługa zarezerwowana dla klienta biznesowego oraz ważnych osobistości. Tymczasem z usług private jet oraz air taxi coraz częściej korzystają turyści w drodze do swoich wymarzonych wakacyjnych destynacji. Co przemawia za wyborem prywatnych usług lotniczych?

Zamieniając loty czarterowe na prywatne loty samolotu unikamy kolejek do odprawy i konieczności przyjazdu na lotnisko na kilka godzin przed odlotem. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i nastolatkami, a także podróżujących seniorów. Ale wygodna podczas boardingu i wysiadania z samolotu to nie jedyne zalety prywatnych lotów. Prywatny lot oferuje Twojej rodzinie wspaniałe wrażenia, dzięki którym będą to naprawdę wyjątkowe i niezapomniane wakacje. Miejsca widokowe w samolocie, miła i profesjonalna obsługa, możliwość realizacji połączenia lotniczego na dogodnych dla nas warunkach to czynniki, które skłaniają coraz większą liczbę turystów do korzystania z usług brokerów lotniczych.

Jak wynajem samolotu wpłynie na cenę wakacji?

Powodem, dla którego część z nas mimo wszystko wciąż rezygnuje z możliwości oferowanych przez prywatnych operatorów lotniczych jest obawa przed wysokimi kosztami lotu. Tymczasem wynajem prywatnego samolotu – zwłaszcza jeśli skorzystamy z usługi air taxi – okazuje się niewiele droższy od lotu czarterowego. Co ważne, na koszt lotu wpływa liczba pasażerów, którą możemy elastycznie zarządzać (oczywiście w ramach liczby miejsc dostępnych w samolocie). Co to oznacza? Z usług air taxi oraz private jet możemy korzystać wraz z przyjaciółmi lub znajomymi, np. ze wspólnego przelotu mogą skorzystać 3 rodziny spędzające razem wakacje. Wówczas koszt wynajmu samolotu rozkłada się na trzy, co jeśli weźmiemy pod uwagę liczebność naszych rodzin oraz konieczność zakupu biletów na loty czarterowe sprawia, że usługi prywatne stają się nie tylko o wiele bardziej przystępne, ale również korzystne cenowo.

Jeśli interesują Państwa prywatne połączenia lotnicze do popularnych lokalizacji wakacyjnych w kraju i za granicą, zapraszamy do  kontaktu.

Jak zaplanować idealne wakacje z private jet?


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.