+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

+48 668 377 000

[email protected]

Jak zmienił się jet charter od 2019 roku?

Do roku 2019 obserwowaliśmy stały wzrost zainteresowania usługami typu private jet i jet charter. W wielu kręgach prywatny odrzutowiec był najczęściej wybieraną formą transportu, tak w ramach lotów krajowych jak i zagranicznych. Później przyszedł rok 2020, a wraz z nim pandemia koronawirusa i wynikające z niej restrykcje dotyczące przemieszczania się. Branża turystyczna i lotnictwo  komercyjne dotkliwie odczuło skutki pandemii. A co z charterem prywatnym? Jak pandemia wpłynęła na loty czarterowe i wynajem samolotów?

Prywatny samolot na wynajem w 2021 roku

Podczas gdy loty komercyjne jeden po drugim były odwoływane, loty czarterowe wciąż obsługiwały pasażerów – głównie klientów biznesowych, ale i rosnącą liczbę pasażerów prywatnych. To przełożyło się na umocnienie pozycji lotów prywatnych na rynku usług transportowych oraz zwiększenie ich konkurencyjności. Co więcej, pasażerowie, którzy w innych warunkach najprawdopodobniej nie skorzystaliby z usług typu private jet i jet charter przekonali się, że prywatny samolot to dogodny środek transportu i korzystali z niego także w 2021 roku, kiedy loty komercyjne stały się na powrót dostępne.

Dzisiaj obserwujemy więc wyraźny wzrost popularności lotów czarterowych, na który w innych okolicznościach z pewnością musielibyśmy jeszcze zaczekać.

Jet Charter w 2020 roku – Dlaczego loty były możliwe?

Małe samoloty prywatne pokazały swoją przewagę nad airbusami i dreamlinerami. Obsługiwane przez mniejszą liczbę załogi, mogące pomieścić znacznie mniejszą liczbę pasażerów okazały się idealnym rozwiązaniem w dobie panujących restrykcji. Korzystając z usług lotnictwa prywatnego pasażerowie mogli w wygodny sposób przemieszczać się pomiędzy wybranymi destynacjami, jednocześnie ograniczając kontakty społeczne do absolutnego minimum. W dobie niemijającego zagrożenia epidemiologicznego jet charter był – i wciąż pozostaje – najbardziej bezpieczną formą usług transportu powietrznego.

 

Jak zmienił się jet charter od 2019 roku?


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.