+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Jak zmienił się jet charter od 2019 roku?

Do roku 2019 obserwowaliśmy stały wzrost zainteresowania usługami typu private jet i jet charter. W wielu kręgach prywatny odrzutowiec był najczęściej wybieraną formą transportu, tak w ramach lotów krajowych jak i zagranicznych. Później przyszedł rok 2020, a wraz z nim pandemia koronawirusa i wynikające z niej restrykcje dotyczące przemieszczania się. Branża turystyczna i lotnictwo  komercyjne dotkliwie odczuło skutki pandemii. A co z charterem prywatnym? Jak pandemia wpłynęła na loty czarterowe i wynajem samolotów?

Prywatny samolot na wynajem w 2021 roku

Podczas gdy loty komercyjne jeden po drugim były odwoływane, loty czarterowe wciąż obsługiwały pasażerów – głównie klientów biznesowych, ale i rosnącą liczbę pasażerów prywatnych. To przełożyło się na umocnienie pozycji lotów prywatnych na rynku usług transportowych oraz zwiększenie ich konkurencyjności. Co więcej, pasażerowie, którzy w innych warunkach najprawdopodobniej nie skorzystaliby z usług typu private jet i jet charter przekonali się, że prywatny samolot to dogodny środek transportu i korzystali z niego także w 2021 roku, kiedy loty komercyjne stały się na powrót dostępne.

Dzisiaj obserwujemy więc wyraźny wzrost popularności lotów czarterowych, na który w innych okolicznościach z pewnością musielibyśmy jeszcze zaczekać.

Jet Charter w 2020 roku – Dlaczego loty były możliwe?

Małe samoloty prywatne pokazały swoją przewagę nad airbusami i dreamlinerami. Obsługiwane przez mniejszą liczbę załogi, mogące pomieścić znacznie mniejszą liczbę pasażerów okazały się idealnym rozwiązaniem w dobie panujących restrykcji. Korzystając z usług lotnictwa prywatnego pasażerowie mogli w wygodny sposób przemieszczać się pomiędzy wybranymi destynacjami, jednocześnie ograniczając kontakty społeczne do absolutnego minimum. W dobie niemijającego zagrożenia epidemiologicznego jet charter był – i wciąż pozostaje – najbardziej bezpieczną formą usług transportu powietrznego.

 

Jak zmienił się jet charter od 2019 roku?


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.