+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Loty czarterowe: Czym właściwie zajmuje się broker lotniczy?

Rynek prywatnych usług lotniczych w naszym kraju jest już na tyle rozwinięty, iż Klienci zainteresowani wynajmem samolotu – private jet lub air taxi ­– wiedzą, że po tego typu usługi najlepiej zwrócić się do dobrego brokera lotniczego. Czym właściwie zajmuje się broker? Dlaczego może nam zaoferować lepsze warunki i bardziej korzystne ceny niż bezpośrednia współpraca z właścicielem prywatnego odrzutowca?

Broker lotniczy : Twój partner w podróży

Na samym początku warto zwrócić uwagę na fakt, iż rzetelny broker lotniczy to marka zapewniająca kompleksową obsługę wynajmu samolotu – od wyboru najbardziej odpowiedniej maszyny, przez ustalenie wszystkich szczegółów dotyczących realizacji usługi, aż po jej realizację. To Twój partner w podróży, na którym możesz polegać na każdym etapie zamawiania i realizacji usługi, także w sytuacji, kiedy coś nie przebiega po Twojej myśli.

Dodatkowym atutem współpracy z brokerem jest możliwość uzyskania najwyższej jakości w najbardziej korzystnej cenie. Rynek prywatnych usług lotniczych cechuje się dużym zróżnicowaniem cen, jakości obsługi oraz możliwości oferowanych przez poszczególnych operatorów. Pracując z co najmniej kilkoma właścicielami prywatnych samolotów o zróżnicowanym standardzie broker może:

  • wskazać maszynę adekwatnie do naszych potrzeb,
  • wynegocjować lepszą stawkę za wynajem samolotu niż zrobiłaby to osoba prywatna,
  • zapewnić wysoką jakość realizacji usługi.

Broker lotniczy to także gwarant dostawy usługi „szytej na miarę”

Dobry broker lotniczy stara się jak najlepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania swoich Klientów. Niezależnie od tego, czy wynajmujesz prywatny odrzutowiec w celach biznesowych czy lot czarterowy na wakacje z rodziną – broker lotniczy każdorazowo zadba o to, abyś otrzymał usługę, za którą zapłaciłeś i której oczekujesz. W praktyce broker lotniczy zadba o wszystkie detale związane z podróżą, dzięki czemu niczym nie musisz się martwić.

Loty czarterowe: Czym właściwie zajmuje się broker lotniczy?


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.