+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Najlepsze lotniska - wynajem samolotów w Londynie

Londyn to miasto, do którego często podróżujemy w celach biznesowych, prywatnych i turystycznie. Jako popularna destynacja dla ruchu lotniczego miasto oferuje co najmniej kilka dobrych lotnisk, na których może wylądować prywatny samolot. Które to lotniska? Czym się charakteryzują?

Private Jet w Londynie

Planując prywatne loty samolotów do Londynu warto znać lokalne lotniska i świadomie wybrać destynację podróży, zwłaszcza że ich odległość od ścisłego centrum miasta różni się znacząco. Aby uniknąć dojazdów, korków i dodatkowych kosztów najlepiej wybrać lotnisko, które jest możliwie najbliżej położone i najlepiej skomunikowane z interesującą nas częścią miasta – w końcu celem naszej podróży nie zawsze musi być centrum. Na liście Top 5 lotnisk dla usługi Private Jet znajdziemy:

  • London Luton (LTN – EGGW) – elastyczny port lotniczy będący doskonałą destynacją dla lotów private jet. Łatwość nawigowania poprawia jakość podróży, oferując jak najlepsze wrażenia z lotu.
  • London Biggin Hill (BGH – EGKB) – to lotnisko chętnie wybierane przez pasażerów private jet i air taxi, a także fanów lotnictwa. Ci ostatni wybierają Biggin Hill ze względu na historię portu, który działa od ponad wieku i odegrał znaczącą rolę w II Wojnie Światowej.
  • London Stansted (STN – EGSS) – port lotniczy oddalony o godzinę drogi od centrum miasta, słynie z imponującej strefy VIP dla pasażerów private jets oraz oferowania podróżnym naj najlepszych doświadczeń.
  • London Gatwick (LGW – EGKK) – to doskonały wybór w sytuacji, w której podróżujemy poza standardowymi godzinami otwarcia pozostałych lotnisk, Gatwick jest czynne przez 24 godziny na dobę i słynie przede wszystkim z obsługi lotów z przesiadkami oraz pasażerów, którzy standardowo kierowaliby się do Biggin Hill, gdyby nie lądowali/startowali poza godzinami pracy tego portu lotniczego.
  • London Heathrow (LHR – EGLL) – to najlepszy wybór dla pasażerów lotów komercyjnych, co nie zawsze znajduje przełożenie w przypadku lotów typu private jet, opóźnienia startu to częsty problem pasażerów wyruszających z Heathrow.

Obok destynacji wybór lotniska powinien być również podyktowany celem wizyty. W sytuacji, w której nie zależy nam na dobrze rozwiniętym zapleczu biznesowym, bo podróżujemy prywatnie, warto wziąć pod uwagę lotnisko z uboższą infrastrukturą dla klienta biznesowego będące tańszą alternatywą dla usługi private jet czy private taxi

Najlepsze lotniska - wynajem samolotów w Londynie


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.