+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Obalamy mity dotyczące wynajmu prywatnych samolotów

Skąd przekonanie, że nie stać Cię na wynajęcie samolotu? Obalamy mity dotyczące wynajmu prywatnych samolotów.

Większość podróżnych nigdy nie korzystała z usług private jet ani air taxi. Oznacza to, że większość naszych przekonań dotyczących wynajmu prywatnych samolotów nie pochodzi z osobistych doświadczeń, a z różnego rodzaju zasłyszanych przekazów. Przekazów, wokół których narosły mity na temat prywatnych usług lotniczych. Co to za mity?

Po pierwsze, jesteśmy przekonani, że tylko milionerów stać na privte jet…

To oczywiście nieprawda. W praktyce wynajem samolotu możemy opłacić wspólnie z grupą przyjaciół lub znajomych, zwłaszcza jeśli wspólnie podróżujemy w to samo miejsce. Im mniej będzie wolnych miejsc w wynajętym przez nas samolocie, tym tańszy będzie koszt jednostkowy przelotu.

Po drugie, wierzymy, że prywatne samoloty są niebezpieczne…

Kolejne błędne przeświadczenie, które każe się nam trzymać lotów komercyjnych i wybierać loty czarterowe. W praktyce przeświadczenie o bezpieczeństwie lotów komercyjnych wynika wyłącznie z faktu, iż popularne linie lotnicze są powszechnie znane i rozpoznawalne. Korzystając z usług godnego zaufania brokera mamy pewność, że nasz lot prywatny nie będzie mniej bezpieczny od lotu komercyjnego czy czarteru.

Po trzecie, wydaje nam się, że rezerwacja prywatnego lotu może nas przyprawić o ból głowy…

Owszem, dla osób które nie mają wcześniejszych doświadczeń w zakresie wynajmu prywatnych samolotów czy też korzystania z usług air taxi znalezienie lotu może stanowić kłopot. I w tym przypadku, po raz kolejny warto zdać się na profesjonalnego i doświadczonego brokera. Współpracujący z właścicielami różnych samolotów broker z łatwością znajdzie dla nas lot w dogodnym terminie i określonym budżecie.

Po czwarte, wierzymy w to, że z usług samolotów na wynajem mogą korzystać tylko wybrani…

Niegdyś private jet latały wyłącznie na usługi rodzin królewskich, szejków i gwiazd światowego formatu. Obecnie usługa ta jest kierowana do wszystkich podróżnych – klienta biznesowego i prywatnego. Możesz z niej skorzystać w dowolnym momencie. Polecieć na wakacje, mecz piłkarski czy spotkanie biznesowe.

Obalamy mity dotyczące wynajmu prywatnych samolotów


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.