+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Popraw jakość swojej podróży, czyli o wyborze odpowiedniego samolotu do wynajęcia

Piękno podróżowania za pośrednictwem usługi private jet wyraża się przede wszystkim w tym, że za każdym razem możemy wybrać inny samolot na wynajem, w efekcie powyższego dopasowując jakość usługi do bieżących potrzeb. Ale jak zrobić to najlepiej? Na co zwrócić uwagę wybierając private jet lub air taxi, aby do maksimum wykorzystać zalety tej formy transportu?

Odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest oczywista. Czasami wynajęcie konkretnego samolotu jest uzależnione do możliwości technicznych lotniska docelowego, innym razem od liczby pasażerów. W większości przypadków mamy jednak do wyboru więcej niż jeden prywatny samolot, a co za tym idzie – dylemat, który wybrać.

Na co zwrócić uwagę wybierając private jet?

Decydując się na loty czarterowe należy mieć na uwadze przede wszystkim:

    1. Liczbę pasażerów

Wybierając loty komercyjne na ogół najpierw sprawdzamy dostępność biletów na konkretny lot – zależy nam na tym, żeby podróżować wspólnie. Podobnie sprawy mają się w przypadku samolotu na wynajem i lotów czarterowych. Z tą różnica, że liczba pasażerów podróżujących wspólnie nie jest wyzwaniem, ale wyznacznikiem. Od tego, ile osób planuje wspólną podróż zależeć będzie wybór segmentu rynku prywatnych samolotów.

    2. Odległość z lotniska macierzystego do wybranej destynacji

Nie bez znaczenia dla wyboru prywatnego samolotu na wynajem ma destynacja, do której lecimy – długość lotu z lotniska macierzystego do celu decyduje o tym, który samolot będzie dla nas najlepszy. Nie każda maszyna będzie w stanie pokonać określony dystans. Alternatywą może się okazać mniej dogodny lot z międzylądowaniem, podczas którego Załoga samolotu będzie mogła zatankować paliwo.

Istotną rolę odgrywa tu także komfort kabiny pasażera – im dłużej polecimy, tym większe prawdopodobieństwo, że będą nam przeszkadzały drobne niuanse, na które nie zwrócilibyśmy uwagi podczas krótszego lotu. Poziom wyciszenia kabiny, ułożenie miejsc w samolocie, ilość miejsca na nogi – wszystkie te elementy mają bezpośredni wpływ na komfort podróży.

Popraw jakość swojej podróży, czyli o wyborze odpowiedniego samolotu do wynajęcia


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.