+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

+48 668 377 000

[email protected]

Private Jet: Jak znaleźć najlepszego brokera?

Dla pasażerów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z usługami typu private jet czy air taxi znalezienie brokera wynajmującego prywatne samoloty jest trudne, a co dopiero wybór tego najlepszego. Na co zwrócić uwagę wybierając firmę pośredniczącą w wynajmie samolotu?

Po pierwsze: Bezpieczeństwo

Podstawowy czynnik, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę wybierając brokera organizującego loty samolotów prywatnych są kwestie bezpieczeństwa. Odpowiedzialni brokerzy współpracują wyłącznie z operatorami posiadającymi aktualne certyfikaty bezpieczeństwa. AOC (Air Operator Certificate) to Certyfikat Przewoźnika Lotniczego, który uprawnia do świadczenia regularnych lub nieregularnych przewozów zarobkowych, w tym lotów pasażerskich, towarowych, sanitarnych i medycznych.

Po drugie: Zdrowy rozsądek

Wynajęcie samolotu to wciąż usługa ekskluzywna. Wydawać by się mogło, że w walce o klienta brokerzy organizujący loty prywatne będą skłonni zrealizować wszystkie nasze oczekiwania. W praktyce, dobry broker doskonale zdaje sobie sprawę z tego, które z oczekiwań pasażerów może zrealizować bez narażania ich zdrowia i życia, a także zdrowia i życia załogi oraz bezpieczeństwa statku powietrznego, a których nie. W przypadku tych drugich zakomunikuje nam o tym wprost.

Odpowiedzialni brokerzy prywatnych usług lotniczych nigdy nie narażają bezpieczeństwa pasażerów i załogi dla dodatkowego zysku.

Po trzecie: Kompleksowa obsługa

Najlepsi w branży oferują swoim Klientom kompleksową obsługę, w ramach której obok przelotu organizują także transfery na i z lotniska. Niektórzy brokerzy zapewniają również wynajem samochodów – są to albo pojazdy należące do ich floty, albo pojazdy z działających lokalnie wypożyczalni. W obu przypadkach zamawiając kompleksową obsługę możemy liczyć na podstawienie samolotu bezpośrednio na parking przed lotniskiem, a w wariancie VIP nawet na płytę lotniska.  

Wybierając borkera warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów. Nawet jeśli broker nie publikuje takowych na swojej stronie WWW, z łatwością znajdziemy je online. 

 

Private Jet: Jak znaleźć najlepszego brokera?


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.