+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Private Jet: Poznaj najczęściej wybierane maszyny z naszej oferty

Planując wynajem prywatnego odrzutowca warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z ofertą wybranego brokera lotniczego lub rozmowę z jego przedstawicielem. Jet charter to usługa, w ramach której możemy skorzystać z szerokiego wachlarza prywatnych samolotów różniących się od siebie pod względem:

  • standardu,
  • zasięgu,
  • liczby pasażerów,
  • budżetu.

Które samoloty z naszej oferty są najczęściej wybierane przez Klientów? Wszystko zależy od:

  • celu podróży (loty biznesowe, loty rekreacyjne),
  • liczby pasażerów,
  • odległości (loty krótkiego i dalekiego zasięgu).

Poniżej prezentujemy dwa samoloty najchętniej wybierane przez klientów biznesowych.

Cessna Citation JET 2: Najlepsza taksówka powietrzna

Samoloty Cessna od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. JET 2 to model chętnie wybierany jako taksówka powietrzna do podróżowania po kraju i całym kontynencie. Idealnie nadaje się do celów biznesowych i prywatnych. Maszyna charakteryzuje się przytulnym wnętrzem air taxi, dzięki któremu pasażerowie mogą się cieszyć wysokim komfortem podróży (niemożliwym do osiągnięcia w samolocie rejsowym), przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów podróży.

Samolot polecany dla niewielkich grup: Kabina może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Hawker Beechcraft Premier 1A: Lekki i szybki odrzutowiec

Air Taxi Hawker Beechcraft Premier 1A to lekki prywatny odrzutowiec, który w sposób szczególny polecamy Klientom poszukującym air taxi do lotów kontynentalnych. Maszyna odznacza się zaskakującą jak na samolot tej wielkości prędkością przelotową, dzięki czemu umożliwia szybkie przemieszczanie się po terytorium kraju, jak również realizację lotów międzynarodowych po całej Europie. Ze względu na swoje właściwości Hawker Beechcraft jest chętnie wybierany przez klientów biznesowych. Kabina jeta została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby zapewniać wysoki komfort podczas przelotu.

Dodatkowym atutem maszyny jest wysoki standard wykończenia wnętrza.

Samolot polecany dla niewielkich grup: Kabina może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Private Jet: Poznaj najczęściej wybierane maszyny z naszej oferty


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.