+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

+48 668 377 000

[email protected]

Prywatne loty możliwe w czasie pandemii, mimo restrykcji

Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie stawia pod znakiem zapytania nie tylko eventy masowe, ale również swobodę przemieszczania się, zwłaszcza z wykorzystaniem środków komunikacji, takich jak autokary i samoloty. Z perspektywy większości pasażerów linii lotniczych zmieniające się restrykcje oraz zasady reżimu sanitarnego na terenie portów lotniczych wprowadzają dezorganizację i chaos, jednocześnie cały czas podważając ustalony wcześniej kalendarz lotów i zmuszając podróżnych do weryfikacji swoich planów lub poszukiwania alternatywy. Jedną z odpowiedzi na odwoływane i przesuwane w czasie loty samolotów może być wynajęcie samolotu.

Wynajem prywatnego samolotu na wyłączność to gwarancja terminowego świadczenia usługi przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa na pokładzie i w obrębie portu lotniczego. Warto bowiem pamiętać o tym, że pasażerowie lotów prywatnych są na wielu lotniskach traktowani inaczej niż podróżni wybierający loty czarterowe, w związku z czym ryzyko zetknięcia się z innymi pasażerami linii lotniczych jest w tym przypadku ograniczone do absolutnego minimum. Dodatkową korzyścią, z jaką wiąże się korzystanie z jednostek typu private jet lub airtaxi jest swoboda przemieszczania się także w sytuacji, kiedy z przyczyn epidemiologicznych loty czarterowe oraz loty samolotów komercyjnych są odwołane lub zawieszone do odwołania.

Wynajem samolotu: Czego możemy się spodziewać od przewoźnika w czasie pandemii?

Priorytetem dla przewoźnika organizującego prywatne loty samolotów – czy to na zasadzie wynajmu maszyn luksusowych typu private jet, czy też standardowych airtaxi – jest bezpieczeństwo podróżnych i załóg.

Dbamy o nie:

  • przestrzegając zasad higieny,
  • poddając załogi prywatnych samolotów regularnym testom,
  • zapewniając załogom i pasażerom wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej,
  • poddając maszyny regularnej dezynfekcji.

Dodatkowo na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną w poszczególnych destynacjach, co pozwala nam przygotować naszych pasażerów na ewentualne utrudnienia lub dodatkowe wymogi zgłaszane przez docelowe porty lotnicze. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasi pasażerowie są traktowani na zasadach VIP, co ogranicza do minimum bezpośredni kontakt zarówno z obsługą lotnisk, jak i pozostałymi podróżnymi, dzięki czemu loty są szczególnie bezpieczne i coraz częściej wybierane przez klientów biznesowych, jak i osoby prywatne.

Prywatne loty możliwe w czasie pandemii, mimo restrykcji


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.