+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

+48 668 377 000

[email protected]

Przewodnik dla Nowych Klientów prywatnych linii lotniczych

Osoby, które dotychczas nie korzystały z prywatnych linii lotniczych często zastanawiają się nad tym, jakie zasady obowiązują w wynajętym samolocie. Co wolno? Czego nie wolno? Jak powinien się zachowywać pasażer? Czego może oczekiwać od załogi?

Etykieta private jet jest bardzo prosta i nieskomplikowana. Najważniejsze to, aby podczas pierwszego lotu wynajętym samolotem cieszyć się z każdej chwili i niczego nie bać. Przestrzeganie kilku bardzo prostych zasad zagwarantuje nam komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie pozwalając w pełni korzystać z nowego doświadczenia. O jakich zasadach mówimy?

O czym pamiętać podczas pierwszego lotu?

Zacznijmy od tego, że nasz broker powinien nam dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji na temat boardingu, włącznie z informacją dotyczącą lokalizacji strefy, w której możemy w komfortowych warunkach zaczekać na nasz lot. Na tym etapie nie bójmy się pytać! Często wydaje nam się, że powinniśmy TO czy TAMTO już wiedzieć, ale to nieprawda. W świecie samolotów na wynajem wiele rzeczy różni się w zależności od destynacji podróży, organizacji lotniska oraz liczby pasażerów korzystających z usługi private jet. Dlatego jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, nie czekajmy do ostatniej chwili. Nasz broker z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i wytłumaczy wszelkie kwestie.

Przygotowując się do lotu należy pamiętać o zabraniu dowodu osobistego oraz – w zależności od destynacji – paszportu. Korzystanie z usługi private jet zwalnia klientów z tradycyjnej odprawy oraz konieczności przejścia przez sekcję ochrony, jednak nie zwalnia nas z obowiązku posiadania przy sobie dokumentu tożsamości z aktualnym zdjęciem.

Na etapie przygotowania do lotu warto również pamiętać o odpowiedniej organizacji bagażu. W zależności do specyfiki samolotu oraz liczby pasażerów korzystających z usługi miejsce bagażowe w private jet lub air taxi może być ograniczone. Przed spakowaniem walizki warto zapytać brokera o to, na ile tak naprawdę możemy sobie pozwolić. Może nas w tym zakresie czekać przyjemna niespodzianka!

Przewodnik dla Nowych Klientów prywatnych linii lotniczych


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.