+48 668 377 000

[email protected]

czartery samolotów
szybki transport lotniczy
samoloty dla VIPów

Do Państwa dyspozycji oddajemy w wynajem kilkaset samolotów w całej Europie
Dzięki tak rozwiniętej flocie jesteśmy w stanie zapewnić samolot gotowy do startu nawet w ciągu jednej godziny od potwierdzenia zamówienia.
Czarter samolotów nigdy nie był tak prosty.

Wynajem samolotów a bezpieczeństwo COVID19

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie wiele linii lotniczych zmuszonych było do odwołania lub znacznego ograniczenia swoich lotów. Restrykcje objęły loty czarterowe oraz loty samolotów komercyjnych. Mając to na uwadze, jesteśmy bardzo zadowoleni, że marka LuxJet może nadal oferować Państwu swoje usługi w zakresie wykonywania lotów pasażerskich, towarowych i transportowych.

Loty czarterowe – przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda

Wynajęcie prywatnego samolotu to w tym szczególnym czasie rozwiązanie, dzięki któremu możecie Państwo w komfortowych warunkach dotrzeć do wybranej destynacji, jednocześnie ograniczając ryzyko transmisji wirusa do absolutnego minimum. Mając na celu ochronę naszych pasażerów i załóg wdrożyliśmy rozszerzone środki Bezpieczeństwa i Higieny. Wszystkie nasze samoloty – zarówno te typu private jet, jak i air taxi – są regularnie czyszczone i dezynfekowane zgodnie z obowiązującymi zaleceniami. Jednocześnie na pokładzie każdego samolotu na wynajem macie Państwo praktycznie nieograniczony dostęp do środków ochrony i sprzętu zapobiegawczego – maseczek ochronnych na twarz, rękawiczek, środków do dezynfekcji dłoni, środków do dezynfekcji powierzchni.

LuxJet bardzo poważnie traktuje Państwa bezpieczeństwo. Dlatego nasze Załogi są regularnie poddawane testom kontrolnym, co pozwala zniwelować ryzyko transmisji wirusa przez osoby przechodzące chorobę bezobjawowo. Jednocześnie Załogi obsługujące loty czarterowe są zobowiązane do zachowania wszelkich środków ostrożności i przestrzegania surowych zasad reżimu sanitarnego, dzięki którym od początku trwania pandemii możemy oferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

Niezmiennie do skorzystania z oferty na wynajem samolotu prywatnego zapraszamy klientów biznesowych i osoby prywatne. Obsługujemy loty krajowe i zagraniczne. Każdorazowo przed przyjęciem zlecenia weryfikujemy sytuację na lotnisku docelowym i informujemy Klientów o ewentualnych procedurach i/lub wymogach sanitarnych.

Wynajem samolotów a bezpieczeństwo COVID19


Wynajem samolotu - sprawdź ofertę

W celu otrzymania wyceny czarteru samolotu lub śmigłowca, Prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Poniższe dane pomogą nam przygotować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Czartery samolotów

Jesteśmy profesjonalnym brokerem z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Na potrzeby Naszych Klientów z kraju i zagranicy obsługujemy czartery prywatnych samolotów osobowych o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy również stałe umowy z liniami lotniczymi, dzięki którym możemy oferować czartery w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Wynajem samolotów

Jesteśmy związani z polskim rynkiem usług czarterowych nieprzerwanie od chwili jego powstania. Wynajem samolotów to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Obserwujemy zmieniające się w czasie potrzeby i oczekiwania pasażerów i staramy się je wyprzedzać wzbogacając naszą flotę zarówno o wysokiej klasy luksusowe odrzutowce dla VIPów, jak również standardowe air taxi, z których coraz chętniej korzystają klienci biznesowi i osoby prywatne.

Air Taxi

Air taxi to wciąż jeszcze termin, który na tle szerokiej oferty usług branży transportowej brzmi co najmniej drogo. Tymczasem, posiadając stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami możemy zaoferować Naszym Klientom wynajem taksówek powietrznych w naprawdę zaskakująco niskich cenach

Taksówka powietrzna

Taksówka powietrzna to termin coraz częściej używany przez klientów polskiego rynku transportowego, a mimo to wciąż kojarzony z wysokimi kosztami podróży. Choć taksówka powietrzna nadal nie jest środkiem transportu na każdą kieszeń, w rzeczywistości jej wynajem nie musi być aż tak drogi.

Szybki transport lotniczy

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.

Samoloty dla VIPów

LuxJet to profesjonalny broker na rynku usług lotniczych. Od lat specjalizujemy się w wynajmie samolotów dla klientów biznesowych i osób prywatnych. Naszą ofertę budujemy w oparciu o stałe umowy z liniami lotniczymi oraz długoterminowe kontrakty z prywatnymi właścicielami. Przy doborze samolotów kierujemy się osiągami maszyn oraz poziomem komfortu pasażera w trakcie lotu.